Dla Dzieci COVID-19 nie stanowi zagrożenia. Ich układ immunologiczny wyjątkowo skutecznie sam radzi sobie z koronawirusem, dlatego przebieg choroby jest w około 90 procentach bezobjawowy. 
Powikłania (PIMS) są niezwykle rzadkie (kilkaset na milion) i dają się skutecznie leczyć. 
Zgony są bliskie zeru (jeden przypadek na od jeden do czterech milionów populacji).
Preparaty genetyczne stosowane jako szczepionki to zupełna nowość w medycynie – eksperyment medyczny niezakończony jeszcze na dorosłych.
Ten eksperyment okaleczył już setki tysięcy ludzi i przyniósł dziesiątki tysięcy ofiar śmiertelnych, są nimi także osoby małoletnie!
Do ciężkich powikłań należą: udary mózgu, zawały serca i jelit, zatorowość płucna, zapalenia mózgu i rdzenia kręgowego z porażeniami kończyn, napady padaczkowe, utraty wzroku, zapalenia mięśnia sercowego, zakrzepica autoimmunologiczna z małopłytkowością powodowana szczepionką (VITT), uszkodzenia różnych narządów, wstrząs anafilaktyczny, poronienia i inne.
Możliwe i nieznane są jeszcze powikłania, które mogą wystąpić w dłuższej perspektywie czasowej, zwłaszcza te, które dotyczą genetyki organizmu, chorób nowotworowych, chorób autoimmunologicznych i innych.
Te preparaty genetyczne stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia dzieci, nieporównywalnie większe niż sam Covid -19!
Znamy wiele skutecznych leków przeciwwirusowych na Covid-19, np. Amantadynę, która w razie potrzeby może być zastosowana także u dzieci. Ich bezpieczeństwo w medycynie jest gwarantowane od kilkudziesięciu lat.
Gigant farmaceutyczny Pfizer ma na swoim koncie wiele wyroków sądowych, m.in. za eksperymenty na dzieciach w Nigerii w 1996 r., gdzie wystąpiły uszkodzenia mózgu, wzroku i słuchu oraz przypadki śmierci małoletnich pacjentów.
Koncerny farmaceutyczne konsekwentnie unikają odpowiedzialności za powikłania i zgony.
Te eksperymentalne preparaty genetyczne nie zapobiegają ani zachorowaniu na Covid-19 ani transmisji wirusa, czyli jego przenoszeniu na inne osoby. Niestety, „zaszczepieni” także umierają na Covid-19!

https://ordomedicus.org/szczepienie-dzieci-przeciwko-covid-19-niewielkie-korzysci-istotne-ryzyko/

https://childrenshealthdefense.org/defender/vaers-cdc-deaths-adverse-events-covid-vaccines-booster-shots-september/

https://dorzeczy.pl/opinie/187785/psychiatra-szczepienia-dzieci-i-nastolatkow-sa-niedopuszczalne.html